חוזה תמ"א 38

אם אתם עומדים לחתום על חוזה תמ"א 38 אבל הולכים לאיבוד עם האותיות הקטנות – הגעתם למקום הנכון ואנחנו כאן כדי להסביר לכם מה באמת חשוב בחוזה תמ"א 38. מכיוון שחוזה תמ"א 38 לא חותמים עם כל חברת נדל"ן ולא כל יום – הנושא חשוב עד מהותי. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ומבטיחים שלא תצטערו שבזבזו דקה מחייכם.

במה להתמקד?
למעשה, בחוזה תמ"א 38 יש להתמקד בשלושה פרטים שנחשבים לחשובים ביותר. שימו לב – לא כל הפרטים נמצאים פיזית בחוזה תמ"א 38 עצמו ולכן נדרש משנה זהירות. מוכנים למשחק שלושה מי יודע?

  1. הכל אישי – אל תלכו שולל אחרי ההבטחות באתרי האינטרנט השונים כי בעסקים הכל אישי. לכן אנחנו ממליצים לכם להיפגש אישית עם אנשי המפתח בחברות הבנייה השונות מכמה סיבות : כך תכירו מיד ראשונה את תחומי הפעילות של החברה, תווכחו לגבי נקודות החוזק והחולשה שלה (למשל חוק פינוי בינוי, חיזוק מבנים ישנים ועוד) ובעיקר תכירו את האנשים שיבנו את היקר לכם מכל, הבית שלכם. מכירים את האימרה טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים? במקרה הזה היא נכונה
  2. הפורטפוליו או תיק העבודות של החברה. הפורטפוליו יכול לספק לכם מידע רב על פעולות החברה, למשל בתחום חוק פינוי בינוי, חיזוק מבנים ישנים , הוספת קומות למבנים קיימים, בניית ממדים ועוד. הפורטפוליו מאפשר לכם להכיר את תחומי מומחיותה של החברה, את סדר הגודל, ההיקף והמורכבות של הפרויקטים שהיא מבצעת, לדעת את תחומי עבודתה מבחינה גאוגרפית ולא פחות חשוב – לצפות בתוצאות.
  3. האותיות הקטנות. זה אולי הדבר החשוב ביותר בכל חוזה ובחוזה בבניית בית בפרט מסיבה אחת : הם מפרטות את תחומי האחריות של כל אחד מהצדדים, קובעות את לוחות הזמנים ומאפשרות לכם לדעת כמה מימון עליכם לקחת אם בכלל

 

אפשר לקצר הליכים?
אולי תתפלאו אבל בהחלט ניתן לקצר הליכים גם בתחום חשוב כמו בניית בתים. אבל ההמלצה שלנו אינה גורפת ומתייחסת אך ורק לחברת אפקים וזאת מסיבה אחת : החברה מתהדרת ב-30 שנות נסיון בתחום והיא עונה בקלות על הדרישות שהובאו לעיל. לא מאמינים? ההוכחות לפניכם:

  1. הכל אישי? אנשי החברה ישמחו לפגוש אתכם באופן אישי במשרדם ברוטשילד 107 בפתח תקווה. הם יענו לכם על שאלות ויקדישו לכם את מלוא תשומת הלב.
  2. הפורטפוליו – הפורטפוליו של החברה מלא וגדוש כיאה לחברה עם 30 שנות נסיון. הפורטפוליו מוכיח שהחברה עובדת בפריסה ארצית ושהפרויקטים שלה מתאים לכל גודל, סדר גודל ורמת מורכבות.
  3. האותיות הקטנות – כל אנשי אפקים מתייחסים לאותיות הקטנות בחוזה ברצינות ומתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים, לספק עבודה איכותית ומקצועית ולשמור על סביבה עבודה בטוחה לכם כלקוחות, לסביבה וגם לעובדיהם.

 

אז איך מתחילים?
אנחנו ממליצים לקבוע פגישה עם אנשי החברה באחד מאמצעי התקשורת הבאים :

  1. טלפון – 072-33-80-713
  2. מייל – ofakim3@walla.co.il
  3. השארת הודעה באתר האינטרנט שלהם.

ולנו רק נותר לאחל לכם בהצלחה כי אתם בידיים הכי טובות שיש.