יועץ עסקי

טיפול בהתנגדויות  – יועץ עסקי

הידעתם שרוב ההתנגדויות שבהם נתקל איש המכירות העסקי נובעות מתהליך מכירה לא מקצועי? זו בדיוק הסיבה שיש להעביר סדנאות מכירות מקצועיות בהנחיית יועץ עסקי ומיד נפרט בעניין. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לדעת את תפקידו של יועץ עסקי במניעת התנגדויות.

 

טיפול בהתנגדויות בתהליך המכירה – להתחיל מחדש

התנגדויות למכירה גורמות לתהליך המכירה להתחיל מחדש או לחזור אחורה ומבזבזות זמן יקר. למשל, כאשר הלקוח שואל שאלה שכבר ניתנה עליה תשובה איש המכירות נאלץ לחזור אחורה, כלומר מסביר ומבהיר שוב דברים, עונה שוב על אותה השאלה ומטפל בקשיים או בבעיות שלכאורה כבר נפתרו.

 

למה זה קורה?

התנגדויות למכירה נובעות לרוב באיש המכירות עצמו כי כנראה הוא לא שם לב ללקוח, למשל לא הקשיב לדבריו, לא בדק את צרכיו, לא ירד מספיק לפרטים, לא שאל את השאלות הנכונות ועוד. למעשה, טיפול בהתנגדויות הוא מעין כבוי שריפות כי זו פעולה שמתקנת כשלים קודמים בתהליך. אולי תתפלאו לדעת, אבל אפשר למנוע זאת באמצעות יועץ עסקי וסדנת מכירה נכונה שמותאמת אישית לכל עסק.

 

אפשר גם אחרת

באמצעות סדנת מכירה יועץ עסקי יכול ללמד את אנשי המכירות להימנע משלב הטיפול בהתנגדויות, למשל לא למהר לקראת סגירת עסקה אלא להקשיב ללקוח לכל אורך התהליך, לא להניח הנחות מוקדמות, לבצע את כל השלבים של תהליך המכירה כהלכתם, לאתר צרכים באופן מעמיק ובעיקר להציג את המוצר או השירות בהתאמה לכל לקוח.

 

איך עושים את זה נכון?

אם גם אתם רוצים למנוע מאנשי המכירות שלכם את הטיפול בהתנגדויות אין פשוט מזה. פשוט צרו קשר עם חברה לשירותי ייעוץ עסקי שמעבירה סדנאות מכירות מעמיקות ומקצועיות. בסדנאות אלו ילמדו אנשי המכירות שלכם את כל תהליך המכירה מ-א' ועד ת', כולל שימוש בכלים מכירתיים כלליים ושימוש בכלים עסקיים ספציפיים שמתאימים לארגון שלכם.

 

למי פונים?

אם אתם מחפשים חברה לשירותי ייעוץ עסקי שעושה כל זאת צרו קשר עם צוות רז. לחברה ידע ונסיון מצטבר של 30 שנה בתחום ייעוץ ארגוני, הדרכה ואימון עסקי כולל בתחום סדנאות המכירות. החברה מתאימה לכל ארגון באופן אישי סדנת מכירות בהתאם לצרכים  ולדרישות הספציפיים. לחברה רשימה ארוכה ומכובדת של לקוחות מרוצים שכוללת את אוניברסיטת בן גוריון, בית גיל הזהב בתל אביב, התעשיה האוירית, מרכז יצחק רבין ועוד.

 

איך פונים?

אם גם אתם רוצים להיעזר במומחים של החברה כדי למנוע טיפול בהתנגדויות בתהליך המכירה, בטח תשמחו לדעת שאין קל מזה ושכל שעליכם לעשות הוא לבחור איך ליצור קשר: באמצעות הטלפון שמספרו 054-4683135, באמצעות הדוא"ל  שכתובתו ZERAZ@ZAHAV.NET.IL  או באמצעות השארת הודעה באתר דרך האייקון "צור קשר". אז למה אתם מחכים? בואו להצטרף להצלחה ולהפוך את תהליכי המכירה שלכם לסיפור אהבה.