כספות

כספות דיגיטליות

אם גם לכם יש דברים בעלי ערך רגשי או כלכלי אל תיקחו סיכונים מיותרים. בואו להגן על היקר לכם מכל באמצעות כספות דיגיטליות או בשמן הנוסף כספות אלקטרוניות. לא משנה איך תקראו להן חשוב שתדעו דבר אחד : כספות אלו מתאימות לאחסון של דברי ערך שונים : החל ממסמכים ותכשיטים דרך מחשבים ונשק וכלה בספרי קודש וסודות מקצועיים. למעשה, כספות אלו מאפשרות רק לכם לדעת מה באמת יש בהן.

למעשה, כספת אלקטרונית היא שדרוג של הכספת הידנית הזכורה לטוב שהצריכה קוד פתיחה. הרעיון אמנם נשאר דומה אך שודרג בהתאם להתפתחות הטכנולוגית של המאה ה-20 וה-21: כיום הפתיחה נעשית באמצעות קודן בן 3-8 ספרות שניתן להוסיף לו כרטיס מגנטי. במקרה חירום ניתן גם להיעזר במפתח אבל השדרוג האמיתי תלוי אך ורק בכם : שנו את קוד הפתיחה לעיתים קרובות ותבטיחו שדברי הערך שלכם לא יגיעו לידיים הלא-נכונות.

ואיפה רוכשים את הפלא הזה? אנחנו ממליצים על חברת בריח סדן שהיא הותיקה והמובילה בישראל ושבאמתחתה כ-85 שנות נסיון. אולי זה נשמע כמו מדע בדיוני אבל החברה הזו הייתה פה לפני כולנו. למעשה, החברה פועלת ברציפות משנת 1922 וממש לא מאיטה את הקצב אלא בדיוק להיפך : היא ממשיכה להתפתח ולספק מוצרי מיגון לחברות הגדולות במשק הישראלי כולל חברות בטחוניות, ציבוריות ורפואיות.

האמת היא שכדי לפרט את כל לקוחות החברה אנחנו צריכים יום שלם, אבל רק נגיד שגם באו"ם ובארצות זרות נהנים ממוצריה ודי לחכימא ברמיזא. ואין בכך פלא כי החברה פועלת בהתאם לתקן ISO 9001 ומוצריה מסופקים ללקוחות במשורה, כלומר רק לאחר שהם עברו בדיקת איכות קפדנית. וזה לא הכל כי כל מוצרי החברה מיוצרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וציוד חדשני. או במילים אחרות : אתם נהנים ממוצרי הייטק ומנסיון של 85 שנה ובקיצור תופסים 2 ציפורים במכה אחת.

למעשה, אתם תופסים יותר משתי ציפורים כי אתם נהנים גם משירות אמין ודיסקרטי בכל הארץ. ולא פחות חשוב – אתם נהנים ממוצר שכל כולו גאווה ישראלית כי הוא מיוצר פה אצלנו בארצנו הקטנטונת. למעשה, מוצרי החברה מוכיחים שאנחנו לא רק ארץ חלב ודבש אלא גם ארץ מיגון ובטחון. או במילים אחרות : ציונות אמיתית בלי סימני שאלה בלי מרכאות ובלי טיפה של ציניות .

ומה נדרש מכם לעשות? אולי תתפלאו אבל כדי להצטרף להצלחה כל שנדרש מכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 072-3380332. אנחנו בטוחים שגם אתם תהיו בטוחים בכל המובנים ושתבטיחו את דברי הערך היקרים לכם. אז אל תתמהמהו ותנו למומחים להבטיח שאתם תהיו בצד הנכון של המשוואה. כי בינינו – מוצר שנרכש ע"י האו"ם מעיד יותר מהכל על איכותו  ועל איכות החברה שייצרה אותו.