עו"ד צוואות וירושות

אתם מעוניינים לכתוב צוואה ולא יודעים כיצד לעשות זאת? אינכם מכירים את הנושא של חוקי ירושה ואינכם יודעים מה הם אומרים וכיצד יש לנהוג על פיהם? אל דאגה, בשביל זה אנחנו כאן, משרדו של עו"ד גלס ישמח לעזור לכם בכל שאלה שקשורה לדיני ירושה.

לפני שאנחנו נסביר מה תפקידו של עו"ד צוואות וירושות, נבהיר בקצרה מה זה אומר צוואה ומה זה אומר ירושה, וכיצד כותבים צוואה על פי החוק. צוואה היא למעשה מסמך משפטי מוכר בו משאיר המנוח הוראות כיצד לחלק את רכושו, נכסיו וכספו אחרי מותו. ברוב המקרים אנשים משאירים את כל מה שיש להם לבני או בנות זוגם וכן לילדיהם, אך יש מקרים בהם החלוקה משתנה ויש מקרים בהם אנשים מעדיפים להשאיר את הרכוש דווקא לגורמים אחרים. חשוב לציין, על פי חוקי ירושה, אם אין צוואה כתובה, הרי שהרכוש, הנכסים והכסף יעבור לבן או בת הזוג שיקבל או תקבל חצי, ובשאר יתחלקו הילדים.

בשביל לכתוב צוואה כדין, יש לפנות אל עו"ד צוואות וירושות, לכתוב את הצוואה וכן להביא שני עדים אשר לא יהיו חלק מהצוואה, לצורך מתן עדות שאכן הצוואה נכתבה לא בלחץ אלא מתוך רצון חופשי ושיקול דעת. במידה ומוכח בבית משפט שהצוואה נכתבה בלחץ ומחוסר רצון או שיקול דעת חופשי, הרי שהיא תבוטל ובית המשפט לא יקבל אותה.

חשוב להבהיר עוד, שייתכן מצב בו המנוח לא השאיר אחריו צוואה ואז עורך דין ירושה מטעם המשפחה יהיה אחראי על העיזבון שלו. במקרה כזה עליו לפרסם בקשה לפתיחת הירושה, במקרה כזה, יש לציבור 14 יום להתנגד לכך. במקרה ומוגשת התנגדות, אז יש להתמודד איתה בבית משפט. הרבה פעמים התנגדות תוגש מצד נושים של המנוח או מצד שארי בשר לא מוכרים, למשל ילדים שהיו לו והוא לא הכיר בהם או שמשפחתו לא ידעה על זהותם.

עו"ד צוואות וירושות מנהל למעשה את כל מה שקשור לכתיבת צוואה וכן כל מה שקשור לפתיחתה וחלוקת הירושה. מאחר והמנוח הפקיד בידיו את כל מלאכת העבודה, הרי שעל המשפחה לסמוך שהוא יעשה זאת בצורה ישרה והוגנת, גם אם הם אינם מכירים אותו. זאת למרות שבמקרים רבים, המנוח שוכר עורך דין שעובד עם המשפחה, מישהו שמוכר ומקובל על כולם והוא יכול לסמוך עליו שיבצע בדיוק את רצונו.

אם אתם מחפשים עו"ד צוואות וירושות, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, משרדו של עו"ד גלס, עורך דין ירושה וכן עורך דין רשלנות רפואית ועוד שורה ארוכה של התמחויות, ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל מה שקשור לחוקי ירושה. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא.